| Anonimanumărupaişpe a întrebat:

Cum fac unii, ca isi schimba fotografia de profil la facebook tot cu aceeasi?

De exemplu, imi apare pe perete de 500 ori ca X si-a schimbat fotografia de profil, dar e aceeasi poza mereu.

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Dai "editeaza fotografia de profil" si alegi älege din fotografii" Vei vedea ca in "casuta"care iti apare va apare intr-un colt "vizualizeaza albumele"" dai la "fotografii de profil"" alegi poza si gatahappy

| Anonimanumărupaişpe explică (pentru ascovit):

Unde dau "editeaza fotografia de profil"? big grin

| ascovit a răspuns (pentru Anonimanumărupaişpe):

Cand dai la cronologia ta ai sa vezi ca atunci cand duci sageata de la mouse pe poza de profil iti apare happy