| anonim_4396 a întrebat:

Mi se pare mie sau numele "Bianca"e tot mai comun? x(

8 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Da, dar nu la fel ca Andreea.
Să îmi bag piciorul de nu dau de o Andreea la fiecare 2 metri.

| zurick a răspuns:

Pe mine ma cheama Miryam :-D
Uite la topuri si vei gasi si numele Bianca
https://www.google.ro/......https?/url

| anonim_4396 explică (pentru zurick):

Ce nume frumos ai; 3

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Decand ma stiu am urat numele Miryam...

| AlisPretty a răspuns:

Da, e comun

| alinaiuliana89 a răspuns:

Daca bianca e comun ce sa mai zic alina care aud peste tot sunt disperata dejalaughing nu e bianca prea comun

| Biancays a răspuns:

Am deja inca 2 bianca in clasa laughing) plus eu :3

| anonim_4396 explică (pentru Biancays):

Cand s-a nascut sora mea numai era nimeni cu numele asta, si acum cand e mai mare toti copiii sunt Bianca.straight faceSi o sa zica lumea ca e la xerox ca o cheama si pe ea Bianca laughing da pe ea am numit-o asa inainte sa fie toti puradeii cu numele asta; d