| anonim_4396 a întrebat:

MICHAEL JACKSON a murit sau si-a inscenat moartea asa cum presupun altii?

3 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Michael Jackson a murit. Ce motiv ar avea sa-si insceneze moartea? Chiar acum cand avea atatea concerte? Las-o balta.:-J

Salutari.

| yinyang a răspuns:

Totdeauna cand moare cineva important zice ca nu-i mort...cand a murit Saddam Hussein au zis ca au omorat doar o sosie, cand a murit 2pac au zis ca nu i-ai gasit zarul tatuat dupa ureche, cand a murit Ceausescu au zis ca e plecat din tara si ca in mormant au gasit un bilet ca e plecat in Rusia, cand moare de curand Michael Jackson se spune ca nu e mort deasemenea...nu este putin deplasat ce auzim in fiecare zi? nu vi se pare ca avem prea multi jurnalisti in toata lumea asta si ca trebuie si ei sa gaseasca ceva interesant ca sa manance si ei o bucata de paine? eu spun ca ar trebui sa lasam mortii cu mortii si vii cu vii...ca dincolo nu stim ce e...scz pentru ca ma plagiez...deja am mai dat acest raspuns acum cateva zile la o intrebare asemanatoare...

| DoOdO a răspuns:

Sper sa fie a doua adica ca si*a inscenat moartea