| RubyDonnahue a întrebat:

Voi ce credeti? Michael Jackson chiar a murit s-au si-a inscenat moartea ca sa scape de probleme?

11 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

E mort de-a binelea.

| Musique a răspuns:

A murit.
Dumnezeu să-l odihnească-n pace!

| Mădu_1945 a răspuns:

Scuze, dar intrebarea pare destul de stupidastraight face.
Da, a murit :*.

| wforweirdo a răspuns:

Nu, n-a murit! Stă ascuns la mine-n pod.

| LittleMønster a răspuns:

Daca isi inscena moartea crezi ca se mai facea atata caz si taraboi?
A fost omorat de medicul sau din ce am citit.Crezi ca omul facea puscarie daca isi inscena MJ moartea?

| Annim a răspuns:

Cita faima avea,, putem presupune ca a vrut sa scape de toti fanii cu ochi straluciti si de concerte LIVE imrejurul lumii. In ultima vreme nu avea o stare de sanatate buna (mereu sanatatea e ultimul lucru la care se gindesc staruruile ) Poate e viu si traieste intr-o Vila din australia cu cangurii big grin... Deja ce mai schimba? oricum nu cred ca il ascultai si nu ai de ce sa iti para rau. unicul lucru e ca e "MORT" numele lui si artistul de pe scena, dar in rest e om ca toti oamenii...

| RubyDonnahue explică (pentru Annim):

De cand aveam 3 ani eram mare fana...

Răspuns utilizator avertizat
| RubyDonnahue explică:

Ma refer la probleme serioase........nuu despre operatii

| Gumiix a răspuns:

Michael Jackson a fost ucis. A murit Nu si-a inscenat nici o moarte. happy

| adrryana a răspuns:

A murit nu a inscenat nimic