| IepurasulBrunet a întrebat:

Mie imi place de baiatul cu care stau in banca, dar mi-e rusine sa ii spun ce simt pentru el.Credeti ca ar trebui sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Cred ca nu.Cand esti pus in fata unei situatii de genul incepi instinctiv sa eviti persoana respectiva daca nu simti la fel.Pentru ca nu vrei sa o ranesti.Si probabil asta va face si el.Ai un mare avantaj insa. E colegul tau de banca il poti observa in voie si sa vorbesti cu el multehee hee
Mai bine creaza-ti ocazii sa fi in preajma lui si in afara oralului scolar sa vezi cum e in viata de zi cu ziwinking

7 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Da, in locul tau sau chiar al lui as prefera varianta asta. Sau, si mai dragut, nu dialog pe o foaie/caiet pe care il pasati de la unul la altul in timpul oreiwinking

| elamit a răspuns:

Cu siguranta ar trebui sa-i spui pana nu ti-o ia alta inainte.succes

| someone_8322 a răspuns:

La ce sa ii spui? :d fii misterioasa smug
flirteaza cu el si lasa-l sa isi dea seama si singur happy bft

| IepurasulBrunet explică:

Multumesc pentru sfaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai doua solutii:1. sa il faci pe el sa te placa; 2. sa te imprietenesti cu el si apoi sa-i zici ce simti pentru el.
Depinde si de baiat, s-ar putea sa inceapa sa rada de tine sau sa te refuze cu bun simt. Acum, ar trebui sa stii ca si el a fos/va fi refuzat, deci nu cred ca este o problema in a-i spune ca-l placi.

| nico_3624 a răspuns:

Daca ti-e rusine, o s-ai zic eu. Da-mi nr de tel si e ca si gata lipeala. Ce zici, te bagi?

| nico_3624 a răspuns:

Daca nu te grabesti ia-ti ADIO de la el, ca ti-l umfla alta mai cu tupeu. Ce zici de asta?
Mare grija. SUCCES.