| Isabellaissa a întrebat:

Buna TPU.Imi place de un baiat de 1 an si nu stiu nimic de el. El se uita deseori la mine si imi zambeste si ii place sa se ia de mine, sa ma chinuie(chiar el a zis asta) si ma ia de mana, ne "batem" dar mai mult ne imbratisam.Prietena mea cea mai buna mi-a spus sa-i spun ce simt si nu numai ea, dar nu stiu ce sa fac.Imi e frica de ce va spune el.Credeti ca ma place? Ar fi bine sa ii spun ce simt?

Răspuns Câştigător
| Visecolorate a răspuns:

Pai e posibil sa te placa. Fi atenta daca doar in preajma ta se comporta asa sau si cu alte fete are acelasi comportament. E foarte posibil sa te placa. Fa si tu rost de id sau nr de telefon. Vezi cum decurg lucrurile si daca ajungi sa fi mai sigura ca te place poti sa faci tu primul pas. Poate e mai timid. Bafta.

5 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Si oricum sa stii ca si la mine asa a inceput totul. Si s-a dovedit ca ma placea (pana la urma mi-a spus). Asa ca daca vezi ca lucrurile continua in acelasi fel, mai dai si tu din cand in cand cate un semn (Ca il placi). Bafta si ai grija!

| florrymiha a răspuns:

Cunosc si eu un baiat care mult timp asa sa comportat si cu mine si s-a adeverit ca el ma placea si inca ma place iar acum am ajuns sa fiu cu el...ca idee eu consider ca un baiat daca se poarta asa cu o fata este pentru ca simte ceva pentru ea. dar asa cum zicea si "visecolorate" tu ar trebui sa vezi cum se poarta si cu alte fete, sa vezi daca se poarta la fel cu tine ca de obicei si in preajma unor prieteni de-a lui...trebuie sa fii atenta la multe detalii pentru ca astea iti arata clar daca simte ceva pentru tine sau nu.
Poate ca nici el nu e sigur daca il placi sau nu si poate ca nu stie ce sa iti zica mai exact.
Pana te hotarasti exact ce si cum sa-i zici eu consider ca ar fi bine ca sa ii ceri id-ul, sa vb pe mess, in special sa va apropiati ca 2 amici buni, si poate cine stie o sa aflii ca te place.
Cum se zice: "nu risti, nu castigi!"
Oricum succes in continuarewinking
Bay bay~
:-H

| florrymiha a răspuns:

Isabellaissa chiar nu trebuie sa te temi, pentru ca eu desi nu va cunosc imi dau seama si cred 100% ca el te place dar poate nu stie daca sa-ti spuna lucrul asta sau nu, deci incearca sa faci tu primul pas si poate ca dupa aceea totul se va intampla de la sinewinking
Oricum succes!

| Isabellaissa explică:

Multumesc mult :*

| Isabellaissa explică:

Pai da adica prietena mea mi-a spus sa-i spun da nu stiu daca sa-i spun sau nu.El face asa numai cu mine adica se uita la mine cu alte fete nu face asa.Si toti prietenii nostri zic ca ne placem si zic"asa ma enervati ca nu recunoastesti"dar sincer imi este cam frica sa-i zic