| KingJulien a întrebat:

Mie imi place foarte mult actoria si as vrea sa incep de acum sa ma promovez (am 14 ani) niste casting-uri valabile film si romanesc daca stiti(chiar daca trebuie sa pornesc de jos) pentru ca vreau sa ajung sa joc in filme straine.si fara comentarii,, nu mai visa,, sau stiu eu...
dau funda!

Răspuns Câştigător
| Capriciosa a răspuns:

Si eu visez exact la fel.Dar cred ca esti inca prea mica, insa, dupa ce termini liceul te poti duce la facultatea de teatru din Bucuresti.