| biabia a întrebat:

Mie mi se intampla foarte des ca atunci cand visez sa mi se intample si va dau un exemplu:Bunicul meu era foarte bolnav si avea probleme cu piciorul, intr-o noapte m-am gandit foarte mult la el si imi doream sa vad daca pot visa ce i se va intampla si am visat ca a ajuns foarte rau si piciorul i-a fost taiat, iar asa s-a intamplat, iar in ziua de azi are taiat piciorul, iar pe langa asta mi s-au adeverit multe vise. Ceea ce as vrea sa aflu este de ce de doua -trei zile visez un baiat cu care eu nu am avut nicio treaba dar el ma iubeste foarte mult, este insurat eu am o relatie si in vis si in realitate dar eu il iubesc mult si tin foarte bine minte multe chestii din vis chiar si un nr de tel.As putea primi un raspuns?

Răspuns Câştigător
| sunrise a răspuns:

Suna la acel nr de tel sa vezi dk e realitate!

2 răspunsuri:
| 4l3x a răspuns:

Ia numarul de telefon din vis si suna si vezi cine iti raspunde si o sa iti dai seama daca visul e real sau e doar o prostie...incearca sa iei legatura cu baiatul respectiv si poate, poate laughing

| chupachups1234 a răspuns:

Incearca nr de tel daca merge ne zici zi noua ca sunt foarte curioasa.