| Nimeni20192018 a întrebat:

Modalități de a gasi prieteni tineri, pe Facebook, din același oras?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

In oraș, nu-i poți aborda?
Pe Facebook, ca si in realitate, există riscul să te respingă, dar si sansa să te accepte. In realitate, poți afla imediat ce șanse ai. Virtual, o lălăiți zile/ săptămâni/luni, in conversatii pe messenger, ca apoi, cand va vedeti real, sa fii respins că nu corespunzi cerintelor lor imaginare. Ce preferi?

| Nimeni20192018 explică (pentru floresdemayo):

Îți dai seama ca aș vrea față în față. Dar fiind băiat, cum ma duc la altul și îi spun "Salut, vrei sa fim prieteni?"?

| cehos69 a răspuns:

Prieteniile nu se leaga online ci real