nony
| nony a întrebat:

Muceo.mare prostovan mai esti.Ai inceput sa ne cauti la toti raspunsurile sa ne dai stupid? Cu crezi ca ne afecteaza, nu o sa mai devenim Experti?
Ai vazut ca nu prea te agreeaza lumea pe aici si a dat oftica in tine?
Pe mine, pe Bubulin.pe Flav.
Pun asta pe site sa te vada toata lumea cine esti. Poate ca o sa fie stearsa intrebarea, putin ma intereseaza, dar sper totusi sa ramana.
Hai pa.si spor la voturiwinking

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Flaaav happy felicitari!kissVad ca ai devenit expert love struck
Nony...eu sunt de partea tabig grin
Si eu cred ca Mucea e de fapt BlindulBen, de fapt cred ca am fost prima care am crezut asta.thinking
Mie mi se pare ca ii place prea mult sa intre in conflicte, si chiar reuseste... apoi tot el e acela care trimite mesaje ca "eu te respect pana ma ataci"...
Cat despre stupid, am observat ca Bubu este printre preferatii luilaughingMai oamenilor, ce aveti voi cu stupidul ala? Chiar va simtiti mai bine daca il dati?laughing

19 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Zbenguici, vezi cumva c-am postat pe aici? Am vrut sa-i raspund lui nony dar vad ca m-a atacat altcineva prin alta parte.
Pe mine nu ma intereseaza cine-mi da stupid. Stiu respectivele persoane, si dupa cum ai vazut Zbenguici, n-am umblat cu zaharelul si nu m-am retras cand a fost ceva de discutat serios.
Muceo.sau care ii e nick-ul. e Blinduben. cel suspendat...si nu ma pasioneaza persoana lui si punct.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

laughing Lasa ca nu are nimic.Nu ne deranjaza pe noi cu absolut nimic, faptul ca el da stupidhee hee
E treaba lui.winking
Bv Nonybig grin

nony
| nony explică:

@Rebecca. pai cand vad prostie in stare pura, imi vin toti draci.
@Zbenguici, nu stiu ce parere aveai tu despre mine, si pana la urma un pic spre deloc ma intereseaza.
Si Flav merita asta. Daca tot se vrea experti TPU pe aici el merita.Pa

nony
| nony explică:

@hashe86.era vorbea de MucealuiFlaimoc. dar asa il alint eu¨Muceo¨winking
@Brianna. off... daca nu erati voi ce ma faceam.cred ca aveam numai stupid.Acum serios, nu ma intereseaza voturile lui de stupid, vroiam sa fac referire la caracterul lui. exact pe cine l-a atacat pe aia i-a punctat. Dar trebuia sa-si puna nick-ul.¨Nu suport contrazicerile¨.sau ¨Va urasc pe toti¨. oricum cred ca se chinuie rau.

nony
| nony explică:

L-am bagat pe Flav, pentru ca si el l-a atacat in anumite ipostaze, si automat si-a luat si el stupid. Daca are ceva de zis Flav vorbesc cu el, nu cred ca ai tu dreptul sa ma certi, si faza cum gandesc eu.gandesc cum vreau, Ok?

cami
| cami a răspuns:

Da mai, voi nu stiati ca-s unul si acelasi? Ce conteaza nony, oh go on. Sincer pe mine ma amuzahee hee. L-am lasat in legea lui happy, in orice caz, cateodata e chiar hazliu.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Cand eram mititica si cineva spunea ca sunt proasta ii replicam mereu "Cine spune, ala este!"

Cu postul asta ai demonstrat ca nu esti mai presus decat el cu nimic. Cel putin pentru mine.

Daca ai fi avut un dram de discernamant ti-ai fi dat seama ca indiferenta fata de calificarile lui si raspunzandu-i unde te ataca argumentat era mult mai bine pentru imaginea ta.

In fine. Fiecare reactioneaza cum vrea.
Iar daca Flav a fost de acord cu acest post sunt dezamagita.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nony cred ca nu ai citit bine care este menirea sitului. Isi doreste sa ajute oameni, sa provoace discutii de un anumit tip. Nu barfa! Ti-am spus parerea mea si te-ai si atacat: asta denota cum gandesti si mai ales cum reactionezi. Mai rau este ca l-ai bagat si pe Flav in asta (si pana acum el nu s-a pretat la asta). I-ai cerut acordul pentru a-i mentiona numele? Sau care este parerea lui?
Nu iti dai seama ca denigrand un user in mod public cazi in aceeasi troaca, cu el?

Flan, intuitiv stiam ca nu esti bagat. insa m-a uimit sincer sa iti vad numele in asta.Imi cer scuze.

| BUBULINA a răspuns:

@rebeca sunt amanta lui mucea si de aia imi da stupizilaughing)
@nony noi sa fim sanatosiwinking

| hashe86 a răspuns:

"muceo"?! nu te ai adresat prea bine. avem un utilizator cu acest nickname pe aici, care face treaba buna. citind intrebarea intr o prima faza am crezut ca e vorba de el si am ramas uimit. ar fi fost bine sa dai si nume daca tot ai pornit pe calea asta.

| JackieSue a răspuns:

Cineva s-a enervaaat...whistling

| JackieSue a răspuns:

@nony : mai sunt din astia pe aici...neobservati laughing. Da-i si tu stupizi sa vada ce bine e...nu cred ca se poate numi ca "te pui la mintea lui"...se numeste i-o platesti cu aceeasi moneda.winking

| JackieSue a răspuns:

Dar observ ca o adora pe bubulina laughing... a umpluto de stupizi.

| sorin a răspuns:

Nu are rost sa iasa scandal din asta care o sa fie expert o sa fie, crezi ca asta conteaza ca da unu si altu vot stupid, asta e, apropo felicitari Flav am auzit ca a devenit expert.

| daddy a răspuns:

Ce asta a facut? thinking
cam urat din partea lui/ei sad
bafta la voturi pentru toata lumea si hai sa ii dam si noi stupid-uri laughing

| adyth a răspuns:

Ce'ai mai laughing

| ZuuZaaA a răspuns:

Shitt! Eu eu sunt mai noua pe aici recunosc! Dar un lucru e sigur: Nu este bine sa va certati! Hai terminati ca mie nu-mi place cearta deloc!big grin. V-am pupat pe toti:**:*:*(nony)big grin

| ZuuZaaA a răspuns:

Shitt! Eu eu sunt mai noua pe aici recunosc! Dar un lucru e sigur: Nu este bine sa va certati! Hai terminati ca mie nu-mi place cearta deloc!big grin..V-am pupat pe toti:**:*:*(nony)big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce?! blindulben e mucea? voi vb serios?

nony, nu te mai stresa tu din cauza lui... ignora-l. E unul singur. Noi, fanii tai, suntem mai multi si-ti dam voturi inteligente sau amuzante laughing