| 6111992 a întrebat:

Buna de ce nu putem da voturi daca nu suntem experti TPU si ce trebuie sa facem ca sa devenim?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Poti vota in momentul in care devii utilizator senior.
Si m-am uitat pe profilul tau, ai tot ce-ti trebuie ca sa devii senior, ai depasit si 10 zile pe site, iar cu raspunsurile date ieri ai depasit si numarul de 100 de raspunsuri necesare.
Daca nu ti se schimba statutul din junior in senior, pana maine dimineata dupa ora 6, trimite un mesaj la contact,esti senior deja,poate fi o mica scapare!
Acum,ca sa devii expert TPU, va trebui sa dai raspunsuri cu adevarat folositoare, iar raportul dintre raspunsurile date si raspunsurile castigatoare sa fie de cel putin 10%.
Dupa 500 de raspunsuri castigatoare, se presupune ca ai dat deja un numar de 5000 de raspunsuri pe site,deci e posibil sa fii remarcat/a pentru cat de util/a ai devenit site-ului,pentru ca,ultimul cuvant in alegerea si numirea expertilor il au adminii.
Cat timp nu intri in conflicte si ai un limbaj adecvat, iar din raspunsurile date se vede clar ca esti o persoana utila si ajuti, iti cresc sansele sa devii expert TPU.
Succes!

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Idem Greece.