| delia_6706 a întrebat:

Multumesc mult! Pentru raspunsuri! ISi mesaje!happy

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Scumpo eu ti-am trimis o cerere de prietenie. Dar nu stiu de ce inca nu e abrobata de tinesad
Inta te rog la prieteni si incearca sa aprobi cerereawinking
Papakiss

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cu multa placere.

| SweetCandy a răspuns:

Sa fii linistita si sa stii ca poti apela la noi mereu... ti-as fii trimis si eu mesaje, da nu merge, nemernicul astalaughing
pupici si sa ai grija de tinehappy

| elena a răspuns:

Mi-a facut placere sa fiu in randul prietenilor tai. Multa sanatate.

| BUBULINA a răspuns:

Npc scumpico
nu mai bine

mlm
| mlm a răspuns:

Nu ai pentru ce, sa fii fericita si sa ai cat mai multe realizari in viata.

| Diva a răspuns:

Pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii iubita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu placere si alta data. Da la ce ti-am raspuns?batting eyelashes