| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a întrebat:

Cum sa fac gelos un tip cand vb prin mesaje? (si el ma face)... Cele mai bune raspunsuri FUNDA

Răspuns Câştigător
| BeeaSweet a răspuns:

Ii spui ca nu poti vorbi acum prin mesaje ca esti cu un tipwinking am incercat si eu si mergewinking

4 răspunsuri:
| reanu a răspuns:

Daca e gelos sau stii ca poate fi gelos(exista posib sa nu fie) trimiti un mesaj gen : adi(sau ce nume vrei) de cind ne, am cunoscut m, ai facut foarte FERICITA cred ca esti sufletul meu pereche.:p il trimiti pe nr lui dar apoi trim alt mesaj si zici scuze menasul nu era pentru tine. l, am trim gresit happy

| Noonee a răspuns:

Stai asa, Sa-l faci gelos atunci cand tu vorbesti prin mesaje si el vede? Pai zambesti la fiecare mesaj, oftezi si zici" ce tare... e nebun big grin" chiar daca nu e asa laughing

| pryntesa a răspuns:

Hmmmm...pentru inceput ai putea sa-i spui ca esti frumoasa si daca nu stie sa te tina langa el ite poate fura orcine orcand si ca mult baieti si barbati intorc capul dupa tine iti spun cat de frumoasa esti ca arati bine ca iti sta bine cum tai imbracat pentru detalii id vipera_2011

| Octav_5563 a răspuns:

Chiar e nevoie sa-l faci gelos? Ce vrei sa obtii prin asta? Putina distractie? happy