| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ne inaltam spre pasari sa le lovim pe spate si sa radem cu ele?

18 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa zbor pe ele si sa fiu un Romeo
Cine vrea sa fie Julieta?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai, ca sunt eu Julieta, dar daca ma atingi, ramai fara mâini.

| anonim_4396 a răspuns (pentru justanotheruser99):

sad
Si eu care ma gandeam sa-ti fac asa https://youtu.be/A42zrMKJ_jo?t=116

(N-o lua in serios)

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing OMG! Eu chiar am făcut manequin challenge la majoratul unui prieten, dar a fost o alta varianta. De fiecare data cand cineva ii spunea la multi ani, toată gasca stătea 5 minute nemiscata. A fost destul de tare.
Multi se uitau la noi ca si cum am fi nebuni. rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Eu n-am facut asta pana acum laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite, o poti face acum. Alege-ti o pozitie si stai 10 minute nemiscat. Chiar daca te cheama cineva sau iti spune ceva sa nu indraznesti sa te misti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Complicat, mai ales ca sunt singur acasa si n-are cine sa ma admire

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Ai putea sa te filmezi facand asta (iti fixezi undeva telefonul), iar dupa te admir eu rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Nu mai am telefon laughing
L-am spart de nervi

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Eu am spart 2 ceasuri. Ma enervau dimineata cand sunau rolling on the floor
E ok. Daca te ajuta cu ceva si eu am stat o luna fara telefon. Am dat de pamant un iphone, iar ca sa ma pedepseasca ai mei mi-au luat o rabla (care nu e chiar rabla, dar mna, nu e ceea ce aveam eu nevoie). In fine. Ideea e ca supravietuiesti si fara.

| anonim_4396 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Supravietuiesc fara din vara

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo! Asa trebuiewinking

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Dap