| anonim_4396 a întrebat:

Neata lume happy eu m-am trezit de ceva timp, am auzit si cocosul lui vecinu cum urla cand ma uitam pe geam ca sa iau o gura de aerlaughing)si acum ascult cum canta pasarelele peaici >:zici ca stau cu cortul in naturalaughingdar e fain...cred ca a inceput bine dimineata la mine.la voi cum este?

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Hmmthinking, eu n-aud cocosul, numai masinilefrustrated.La mine de unde aer curat?laughingSi eu am inceput-o bine, mai tarziu ma duc sa vad marea, ca n-am mai vazut-o de cateva luni bune si mi-e dor de ealove struck.

| Barajag a răspuns:

Ieri ascultam pasarelele cantand si pescarusii tipand, astazi nu am auzit nimic, decat ursii mormaind ca iar ningelaughingNu-i asa ca este o dimineata incantatoare?hee hee

| marrr a răspuns:

La mine a cantat de mult cocosul si acum stau cu fereastra deschisa si ascult pasarelele cum canta, cainii cum latra. Afara nu e vreme buna, au dat cativa stropi de ploaielaughing. dar e acceptabil: o dimineata ca multe altele.

| DeNyyy a răspuns:

Eu m-am treit la 10. m-am uitat oleaca la tv dupa aia am mancat si m-am asezat la laptop.asa.acum l-am pus la incarcat ...si in continuare ma plictisesc laughing

| DeNyyy a răspuns:

Trezit *

| Anca a răspuns:

Eu sunt prin tarile calde, in vacanta. Ma trezesc f bine dispusa, fiind la mare... happy
Mai stau putin si merg la mare big grin

| medex3 a răspuns:

Ce dor imi e de acasa love struck.Sunt la tara.Si pe mine tot cocosul lu'bunicul :Gigel m-a trezit whistling. pe la 5:30.Si accum dorm pe mine
Buni dimineata!

| sabiiiiiina a răspuns:

Frumos. nu ma inviti pe la tine?batting eyelashes
Eu. thinking M`am trezit pe la 7 (bineinteles, m`am culcat la 10) laughing Si. mor de plictiseala. ca de obicei happy Astept invitatia! laughing

| ● Ďعw a răspuns:

E mai bine de tine decat sa auzi tot timpu masinile mai aozi si niste sirenestraight face.mda.totuji e o dimineata f plictisitoarestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing)cata distractie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cryout@/ Stai linistit ca este mai bine si normal asa, ca la tine, fata de cei se trezesc intr-un bloc de beton plin cu sonati...
Din fericire stau la curte si singura sursa de galagie la prima ora sint vrabiutele care-mi instiga papagalul...
In concluzie, o buna dimineata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Neataaa! A inceput in acelasi mod. M-am trezit pe la 9, am mancat doua prajituri si neputand sa ies afara(nu s-au trezit prietenii) am ramas prin casa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai stau la bloc laughing)doar ca peste drum sunt si case si astia tin cocosi -_-...@sabiiiiiina ai ce astepta laughing)))pana atunci iti zic si Craciun fericitlaughing)