| AdrianaBacescu a întrebat:

Neața! Myrna Loy a fost iubita lui Roosevelt?

1 răspuns:
| wildthing a răspuns:

happy Mi-ar placea sa-ti fiu de folos, dar intrebarile tale sunt despre oameni pe care prea putina lume-i mai stie astazi, despre oameni care si-au trait zilele de glorie cu zeci de ani inainte ca si cei mai batrani dintre noi astia de pe-aici, sa fie macar in proiect. happy
Nu spun sa ajungi chiar la celebritatile din ziua de azi (daca inclinatia ta e mai mult spre trecut), dar vino si tu cu intrebari despre de-alde Angelina Jolie si Brad Pitt, Jennifer Aniston si Brad Pitt, Demi Moore si Bruce Willis, Demi Moore si Ashton Kutcher, Mila Kunis si Ashton Kutcher...si s-ar putea sa stim mai multe. happy