| Giinger a întrebat:

Neata TPU! Aveti o portocala, vopsea rosie si un scaun. Ce ati putea face cu ele?(funda pentru cel mai inspirat raspuns!)

Răspuns Câştigător
| MâţulMov a răspuns:

As pune portocala in varful scaunului, iar pe spatarul scaunului as desena o inima.Pe portocala sa desena un smile si as spune ca acela este scaunul iubirii si pacii.

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Asi vopsi portocala si asi pune`o pe scaunlaughing)))))

| AnneMarri a răspuns:

Mă pun pe scaun,
Îmi vopsesc părul,
Mănânc portocala.
big grin

| Just4Joker a răspuns:

As vopsi o sageata uriasa catre scaun (catre mine, stand pe scaun) mentionand ca ofer felii de portocala pentru pupici.