| BUBULINA a întrebat:

Neata tuturor, ce faceti?
eu am avut un somn dulce
voi?

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Eu m-am trezit de la ora 6 dimineata.hee hee
Somnul meu s-a terminat cam repede tongue
Va invit la o a treia cafea laughing

29 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Bubulina, pentru tine o ciocolata calda sau, o cana de lapte cu cacaobatting eyelashes
Te tenteaza?

| lia a răspuns:

Draga mea Bubulina, nu am uitat, cum as putea sa uit ce preferinte ai?
Eu am facut referire la ceva energizant, asa de dimineata. tongue

| lia a răspuns:

Bubulina, ce bine ca exista cuvintele, pentru ca altfel nu ne-am putea intelege. Desigur frape sa fie!
Dar nu stiu cat zahar sa-ti pun, eu stiu... poate-mi spune criticul cat de dulce estehee hee

| lia a răspuns:

@Ingerash, pe tine te servesc cu un fresh de portocale, ce zici? Este foarte bun, mie-mi place tongue

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Auch, cine s-o zbenguit cu mine si nu stiu? Adica eu inteleg ca aseara am fost semi-constienta, dar in halul asta?

| Leea1234 a răspuns:

Am dormit bustean! si am visat ca s-a blocat liftul!(si eu eram inauntru!) asa ca azi am sa cobor pe scari...noroc ca stau la etajul 1!

| Pho3nix a răspuns:

Eu n-am dormit deloc...
a dormit un prieten la mine si ne-am uitat la film toate noaptea laughing

| BUBULINA explică:

@elly4all scuze ca sunt mai indrazneata dar cu cine te-ai zbenguit?:O
sper ca nu cu zbenghuici :O

| BUBULINA explică:

@andrutza era doar un vis laughing

| BUBULINA explică:

Lia eu nu am voie cafea
crying

| BUBULINA explică:

Criticul iar ai papat mire?:O

| BUBULINA explică:

@ioannna pana acum in ce pat ai dormit?

| BUBULINA explică:

@criticul atunci brb ma duc sa pap si eu mire sa fiu si eu dulcelaughing)

| BUBULINA explică:

@lia ai uitat eu vreau tedi, mai dezamagitcrying

| BUBULINA explică:

@ALYNHoliavo ne spui si noua ce ai visat?

@lia prefer un frape rece si dulce ca simpatia mea

@criticul ia zi acum sunt si eu dulce? ca am papat un borcan de miere smug

| BUBULINA explică:

@mersi simpatia mea
andreicatalin nu ni-te alaturi?

| Elly4all a răspuns:

Am dormit bine dar m-am cam zbenguitlaughing u?

| Elly4all a răspuns:

@ bubulina nu cum sa ma zbengui cu zbenguici, ...pana uunde ganditi, m-am zbenguit cu alt cineva :->

| Ben. a răspuns:

Excelent.am stat pana mai tarziu.am iesit afara pe la vreo doua si era un cer senin si un ocean de stele absolut feeric.cand am auzit un liliac falfaind am realizat ca era asa de liniste...

| ioanaa a răspuns:

Eu am dormit foarte bine, in sfarsit, in patul meu laughing

| greg a răspuns:

La fel, pup.

| greg a răspuns:

Ma alatur aproape oricui vrea sa ma aiba aproape.Ma alatur

| cioco1tweety a răspuns:

..eh..al meu a fost scurt rau ca m-am trezit la 6:30straight face
@lia..nu mai face asa invitatii ca mai sunt si minori pe aici care teoretic nu au voie sa bea cafeahee hee..si ma numar printre eisad

| leonet09 a răspuns:

Cat de cat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bubu, dar cum de ai avut tu somnul dulce?
M-ai visat?
Eu m-am trezit pe la 10 cred...
Mi-am papat felia de paine cu miere, mi-am baut cafelutza...si gatahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fiecare dimineata bubuhappy...
De asta sunt dulcetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut un somn cu multe vise si am dormit 10 ore laughingsunt foarte odihnit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ca după o noapte de distracție, binișor spre bine.
O zi excelentă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bubu, ai sa dai in diabet de la atata mierelaughing
Pentru mine erai dulce si fara a manca miere blushing