| anonim_4396 a întrebat:

Niste statusuri de nepasare ( pentru. cei care m-au barfit [prieteni]

7 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Pune in practica nepasarea - este de ajuns

| floripufi a răspuns:

Lumea este rea.In nimeni nu trebuie sa ai incredere.Trebuie sa ai incredere in tine si numai in tine.Sunt numai oameni rau pe acest pamanat si e foarte naspa.Cine te-a barfit eu un ticalos sau o ticaloasa.Cum a putut face asta?

| StepHanieEe a răspuns:

Imi place sa joc cu cartile pe fata, sa storc tot ce-i mai bun din viata si cand ea ma fenteaza sa ridic capul spre cer si sa spun: Acum sa-ti arat eu ce urmeaza!"

| StepHanieEe a răspuns:

Joaca`te cu mintea lor, Sa uite cum ii cheama, cine sunt si ce vor

| StepHanieEe a răspuns:

Atac frontaL.verbaL.de oriCE feL.calc in picioare orice SufletzeL.nu se meriTa sa aSculti nimiQ.tOti au intereSe.asTa ziC.

| StepHanieEe a răspuns:

E`o lume rea. iti dau dreptate. da` nu fii ca ea...si-atunci cand te loveste ramai tare, nu ceda. "#

| getutzageta a răspuns:

Daca sunt subiectul tau de barfa atunci tu cretino esti o tarfa...big grin