| LightGirl a întrebat:

Niste sugestii va rog. eu cu prietenele mele am dori sa ne facem o haita de lupi big grin. si vrem sa scriem in caiet multe lucruri despre aceasta haita, dar nu prea avem idei. va rog help me. fundita happy

2 răspunsuri:
| xKarinn a răspuns:

Puteti sa scrieti despre lucrurile pe care le faceti impreuna, lucrurile simbolice pe care vreti sa le faceti, scopurile pe care le aveti, secretele de " haita " ( ce baieti va plac, ce crezi despre cineva ), niste juramante ce trebuie facute, un fel de vraji, una dintre voi poate fii hibridul, alta vrajitoarea, alta zana, alta regina si tot asa happy Imi place cum gandesti happy Succes si HAVE FUN!

| LightGirl explică (pentru xKarinn):

Merci, nu m-am gandit la asta pana acum happy