| Abramovici1224 a întrebat:

Nu am inspiratie ajutati-ma, vreau sa spun unei persoane ceva citate frumoase da nu vreau cu, cuvinte prea domnesti gen mai spre intelesul tuturor adica sa fie cu cuvintele tale. Sigur daca nu va deranjeaza stiu ca ar trebui sa spun ce simt eu referitor pentru ea dar asa sa imi fac ca si o idee poate sunt pe internetul acesta mesaje frumoase de a impresiona persoana respectiva.

1 răspuns:
| wpetterssone a răspuns:

Din Biblie poți lua cele mai frumoase citate. Acele cuvinte îți pot schimba stilul de viață, dacă le înțelegi. Vezi Proverbele.