| onename a întrebat:

Nu aveti momente cand vreti sa plangeti si cautati motive sa plangeti pentru ca asa e starea voastra si ca va doriti asta? Fara sa se fi intamplat nimic rau pe moment?

2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Eu plang mereu din orice.sad In ultima perioada adica in ultimii 2 ani am avut numai stari din astea bazate pe sistem nervos si plansul nu-mi face rau, ba chiar imi face bine pana la o anumita limita.Ma doare capul dupa.De obicei starile astea se trag de la depresie.Esti depresiv si nu sti de ce si vrei sa plangi sa te descarci.Eu una, cand plang ma simt linistita dupa ce ma calmez din plans.

| LikeNobodyElse a răspuns:

Fiecare persoana are cate`un moment din`acesta de melancolie