| IcsD a întrebat:

Nu credeti ca daca ati prezica ca dati fundita raspunsului care v-a ajutat v-ar raspunde mult mai multe persoane?

2 răspunsuri:
| tania77 a răspuns:

Buna, parerea mea este ca chiar daca nu precizezi ca dai fundita cei care vor sa te ajute te ajuta, pentru. ca unele persoane cand aud de fundita raspund pentru. aceea fundita nu neaparat pentru. a ajuta, da intr-adevar o sa primesti mai multe raspunsuri dar cate din ele sunt folositoare? eu raspund la intrebarile la care le stiu raspunsurile nu pentru. fundita ci pentru. a ajuta, ok nu zic ca nu ma bucur la primirea unei fundite, dar nu sunt disperata dupa ele cum sunt unii pe aici din pacate.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Eu cam asta faclaughing
mai putin la '' ce faceti? '' doar nu dau si la aia funda, ca raspunde cineva '' bine ' laughing happy