| anka a întrebat:

Nu credeti ca era mai simplu inainte cand in prima zi de scoala elevii imbracau uniforma, decat acum cand e o mare problema cu ce te imbraci sa arati cea mai sexi din scoala?

3 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Ba da, intr-un fel ar fi frumos ca toti elevii sa fie imbracati la fel in uniforma, parca ar arata mai mult a scoala. Dar asa in fiecare zi toti sunt imbracati diferit, in clasa, toate culorile zici ca e circ, unul in rosu, unul in albastru si tot asa.

| dede070707 a răspuns:

Depinde ce fel de uniforma laughing daca-i de aia de cand era mama copila... mai bine nu laughing

| AaAaAaAaAaA a răspuns:

Stiu.eu

maine ma duc la cumparaturi...