| RAY a întrebat:

Nu credeti ca orgoliul desparte multi oamenii? de ce au uni asa mare orgoliu?

43 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Chiar si eu ma intreb asta... sunt un om extrem de orgolios, aproape ca ma depaseste in multe momente.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu e bine man

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

De multe ori orgoliul te tine in viata, asta e, m-am nascut cu acest defect din nastere, sa fiu orgolios.

| BlackRose03 a răspuns (pentru Drimmero):

Scuze ca te-am facut gunoi interesat de propria persoana.; _;

| Drimmero a răspuns (pentru BlackRose03):

De ce iti ceri scuze? Doar ti-ai spus parerea... eu nu pun la suflet de fel.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ce alinturi primesti, nu ai treaba laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt cam 'iubit', nu e asa?)))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Foarte, foarte.

| BlackRose03 a răspuns (pentru Drimmero):

Pentru ca te cunosc de peste 1 si jumate.Pentru ca ma uit mereu la raspunsurile tale.Pentru ca te respect.; _;

| RAY explică (pentru BlackRose03):

Wow se naste aici ceva aici

| Drimmero a răspuns (pentru BlackRose03):

Sa inteleg ca ma stalkeresti? Respectul e reciproc atunci, eu ti-am mai zis ca tu ai o gandire mult prea profunda pentru varsta ta,, gandesti poate prea matur/

Dar de ce ma respecti tu?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Vezi ce înseamnă să fii cu scaun la cap? Drimmero, Drimmero..frângi inimi.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Draga mea, la ce te referi? Nu am frant inima cuiva niciodata, nu stiu de unde ai scos-o aici!

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Ziceam și eu.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Tu niciodata nu arunci vorbe in vant, ai un motiv ceva,, acum vrei doar sa ma aburesti.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Ai impresia că mă cunoști?laughing) Poate mai zic și eu chestii, doar ca sa fie spuse. Nu te aburesc.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Te-am citit, mai am si eu capacitatea asta sa citesc oamenii, sa zicem intuiesc bine/

Nu te vad in stare sa arunci de pomana vorbe.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Haha.Atunci ce motiv crezi că am avut sa spun treaba aia?laughing

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu stiu, draga mea, crede-ma ca nu stiu, aici am o dilema extrema.
Ai vrut sa faci tu vreun sondaj de opinie mai subtil asa, este?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Va trebui sa ramai cu dilema, dragul meu.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu raman, promit ca ma voi lamuri singur daca tu disimulezi aspectul asta,, vei vedea))).

| SG1995 a răspuns:

Ba da, dar de ce au oamenii orgoliu?
Simplu isi dau prea mare importanta si nu stiu sa pretuiasca la timp ce au, deseori ajungem pur si simplu sa certam cu cineva doar pentru ca ne-a facut o atentionare, iar toata chestia asta ajunge la ura si certuri de zeci de ani.

| syd2 a răspuns:

Ca joaca cu Riven main.

| BlackRose03 a răspuns:

1.Nu stiu, nu cunosc prea multi oameni.
2.Deoarece sunt niste gunoaie interesate de propria persoana care vor sa creadă ca sunt importanti in ciuda adevarului?

| RAY explică (pentru BlackRose03):

Hai sa nu fim asa duri, eu nu inteleg daca o fata vb cu un baiat de ce fata mereu asteapta ca baiatul sa scrie primul mesaj?

| BlackRose03 a răspuns (pentru RAY):

De unde sa stiu asta?

| RAY explică (pentru BlackRose03):

Tu de fel cum esti?

| BlackRose03 a răspuns (pentru RAY):

De unde sa stiu asta? _.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am de unde stii, sunt foarte modest de fel.

| 1231242 a răspuns:

De ce ai pune o asemenea intrebare? De ce te intereseaza? De ce? De ce? De ce?

Răspuns utilizator avertizat
| Elide a răspuns:

Într-adevăr orgoliul desparte multe cupluri..sunt foarte orgolioasa.dar atunci când iubești cu adevărat cred că nu mai contează nimic!

| catalynx a răspuns:

Eu prin orgoliu am pierdut ceva extrem de scump, atunci nu pretuiam, chiar daca regret, ramane doar speranta. totusi nu imi pot explica cum am putut sa urasc atatia ani o persoana, doar pentru ca nu am vrut s-o inteleg atunci si ne-am certat si ne-am dusmanit atata timp, cat de idiot am fost, ma bucur ca m-a luminat Dumnezeu.

| 4StarLight a răspuns:

Este în stilul lor de a fi, eu chiar dacă îmi dau seama că cineva are dreptate accept cu greu să-i spun acest lucru întrucât nu vreau să par slabă, să fiu privită ca cineva care acceptă un lucru ușor! Legat de mesajele dintre fete și băieți de care spuneai mai jos, în unele cazuri poate pleca din timiditate, alteori din simplul fapt că nu găsești subiecte de discuții sau că o vezi că baieții trebuie să aibă mai mult curaj, tot felul de opinii... Poți judeca o persoană că este orgolioasă, mie îmi oferă o stare de discomfort, mă împiedică să spun ceea ce simt, fiecare lucru este bun într-o anumită măsură.

| RAY explică (pentru 4StarLight):

De asta honey nu-mi dai dreptate, nu te as considera slaba sincer si o fata sincera

| AnonimCuDiploma a răspuns:

"Nu credeti ca orgoliul desparte multi oamenii? de ce au uni asa mare orgoliu?"
Nu crezi ca ar trebui sa inveti limba romana?

| RAY explică (pentru AnonimCuDiploma):

Ce este gresit scris acolo? se pare ca alti au inteles,deci unde e problema? tu nu ai cu cine te certa bag de seama, stai omule in locul tau, nu vrei sa ma citesti nu ma citi, voi nu faceti o gramada de greseli gramaticale cand plecati in Germania? va scoatem cumva din Germania, termina cu rasismele astea de dimineata, fi calm

| RAY explică (pentru AnonimCuDiploma):

La urmatoare jignirie ai ignor,te anunt de acum,vrei sa ma ajuti ajuta, nu sa te dai tu mare patrtiot roman ca vezi doamne am gresit o virgula, na si care e faza, gresesc uni cu facultate, nu isi convine nu ma citi, rasisti sunteti ma, dar vreti in europa

| AnonimCuDiploma a răspuns (pentru RAY):

"Sii eu po-t sa scriiu ashha si s-a antelegii cea-m scriiis", dar asta nu inseamna ca asa e normal sa scrii. Vad ca ai o problema cu litera i (oamenii, uni, fi).

Dupa parerea mea, ar trebui sa-ti cunosti limba ta materna, nu e ca si cum limba romana e o limba straina si e permis sa o "omori" de fiecare data cand scrii ceva.

Vorbesti de Germania de parca e tara ta si te-ai nascut acolo, insa orice idiot poate sa ajunga acolo sa-si rupe spatele de munca.
Si in ultimul rand...cred ca nu stii ce inseamna rasist. Esti cumva negru?
Nu o lua ca pe o insulta, nu am nimic cu tine, doar zic.

| RAY explică (pentru AnonimCuDiploma):

Te invit in harghita sa mergi acolo sa le explici lor ca trebuie sa inveti limba romana

| AnonimCuDiploma a răspuns (pentru RAY):

De asta nu stii limba romana? Ca esti ungur?

| RAY explică (pentru AnonimCuDiploma):

Nu, te invit la ei sa le inviti pe ei