| anonim_4396 a întrebat:

Nu credeti ca pe acest site va dezvaluiti prea mult viata personala?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu te-ai gandit ca poate invetez totul?thinking
My name is Bond. James Bondnerd

| Libelle a răspuns:

Aa si?
nu imi stii numele de familie, stii doar ca sunt LoVeIsFoRfReE
poza mea poate fi a mea...sau nu
ce zic eu aici poate fi adevarat sau... fals.

| ATHOS a răspuns:

Cei care dezvaluie raman anonimi ca si tine!

| RUMBURAK a răspuns:

Eu cred ca adolescenti au o grava problema.nu comunica cu persoanele reale din jurul lor.prefera sa discute virtual tot ceea ce ii framanta. ceea ce este mai grav ca isi trateaza problemele de adaptare de personalitate si de sanatate pe net.si cauta remedi neavizate la probleme grave. da, cred ca sunt lucruri care nu isi au locul pe net.