| anonim_4396 a întrebat:

Nu e o intrebare... e mai mult un "anunt" laughing
Ca sa nu fiu confundatabatting eyelashes, desi nu sunt prea cunoscutahee hee, vreau sa va "anunt" ca nu sunt noua si ca sunt fosta "minnie" tongue

kisskiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Mulțumesc pentru "anunț".
Ești o drăguță.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Ma bucura revenirea ta cu acest nou nume ( oare va urma si altul? ) pot sa spun ca esti simpatica si iti zic " Bine ai venit "! si multe succese! Cu bine, Lucien.

| ViVi a răspuns:

Aaa ti-ai facut 2 conturi :* ok bun venit cu un alt nume TPU

| ViVi a răspuns:

Aaa....sczstraight face

| Elly4all a răspuns:

OK am inteleshappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Minnie.prietena lui mickey mouse?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@LadyCrs probabilhee hee

@aNa nu sunt doua conturi tongue mi-am schimbat doar numele de la profil tongue si mersi kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@aNa nu-i nimic tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Legiuitoarea cu placere kiss Multumesc si eu happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@luciana iti multumesc happy

inca nu stiu daca va urma si altul thinking poate pe viitor dahee hee