| anonim_4396 a întrebat:

Este un anunt pentru echipa TPU! dc nu merge cand vreau sa raspund la o intrebare?

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Păi, în primul rând, bine ai venit pe site!
În general pentru a nu mai pune alte întrebări legate despre TPU, citește regulamentul,
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Problema ta este că nu ai adresa de e-mai confirmată pentru a confirma te duci la o întrebare oarecare și jos scrie cu roșu ATENȚIE! Nu ai adresa de mail confirmată pentru a confirma apasă aici, și apeși.
Dacă nu asta e problema înseamnă, că TPU are niște probleme, scrie-i Cristinei aici,
http://www.tpu.ro/contact,
vei primi un mail la adresa cu care te-ai înregistrat.
Baftă!
Te pup, pa, pa!

| LeMousiqe a răspuns (pentru LeMousiqe):

Off,off,off,iar virgula se bagă în treaba mea, uite link-ul corect!
http://www.tpu.ro/contact
O zi bună, din nou!

11 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu poti raspunde la intrebari pentru ca nu ti-ai confirmat adresa de mail.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Trimite problema ta la http://www.tpu.ro/contact
Te pup!

| catalinmobil a răspuns:

Mai intra la setari si scrieti id-ul de mess si dupa vei vedea ca va merge! (funda? asa am patis si eu! am scris id-ul de mess si gata am putut sa pun raspunsuri si intrebari) aaa si vezi ca atunci cand pui o intrebare asteapta 2 minute ca sa se trimita intrebarea!

| anonim_4396 explică (pentru catalinmobil):

Unde sa dau lasetari? nici nu exista

| catalinmobil a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da! la editare profil!

| anonim_4396 explică (pentru catalinmobil):

Si ce setez acolo
?

| catalinmobil a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde scrie id acolo!

| anonim_4396 explică (pentru catalinmobil):

Sa crezi tu ca mai fraierit rolling on the floor), oricum nu iti dadeam id de mess, jet dp TPU

| catalinmobil a răspuns (pentru anonim_4396):

Wei idiotule! vezi ca dai la setari si iti apare acolo casuta unde pui id-ul de mess! si vezi acolo pui id-ul si gata! doamne ce but esti ma cac im messul tau cu 2 prieteni comuni

| catalinmobil a răspuns (pentru catalinmobil):

Dai la editare profil si iti apare locul de id! ei scrii acolo! id-ul tau blegule!