| cristinauk a întrebat:

Nu gasesc un nume de baietel care sa-mi placa pentru bebelusul meu: astept ideile voastre! Multumesc!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ayan,David,Luca,Darius,Alex

| CristiB93 a răspuns:

Incearca astea :
David
Silviu
Silvan
Evelin
Andrei
Alin
Mie astea imi plac.

| BubbleWhitee a răspuns:

Razvan,Iustin,Bogdan,Alex,Mihai.Eduard,Andrei,Simon,Dragos,David,Ionut,Marius,Radu,Cristi,George,Albert,Robert,Alin,Stefan,Cosmin,Catalin,Teo,Mihnea,Cezar,Costin,Flavius,Damian,Claudiu,Iuli,Eugen,Ernest,Sorin,Gilbert,Gabi,Leonardo,Doru,Laur,Lazar,Liviu,Ovidiu,Oscar,Tiberiu,Valentin,Yannis,Zamfir,Traian.Funda?puppy dog eyes

| CrazyName a răspuns:

Poti sa pui mai multe rude si prieteni sa scrie pe o hartie numele preferat si dupa sa incerci sa algi, sa tragi la sorti sau sa combini preferatele, asa nu numai tu vei fi multumita de nume.

| Biterness a răspuns:

Omul Gât! Romica. Titi. Caramidaru'. Sifon. Pista. Croco. Rîmă.