| Andwta a întrebat:

Nu imi gasesc abilitati si aptitudini pentru a completa cv. Sunt o fire retrasa si foarte timida, ceea ce am pierdut mult. Ce as putea face in legatura cu asta? ( ce ar trebui sa completez? ). Sunt tare dezamagita de mine.

Răspuns Câştigător
| Alexand3ru1 a răspuns:

Salutare.
Andwta.
Sunt atatea abilitati pe care le poate avea o persoana, fie ea chiar si timida.
Ex: Atentie, Atitudine pozitiva, Disciplina,, Lucru in echipa.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Abilități = ceea ce știi să faci, de exemplu să bați la mașina de scris cu o anumită viteză.

| Heavenonearth a răspuns:

Te pot ajuta, pe privat, pe Facebook, sau whatapp, ca să te ajut, bineînțeles dacă doresți.