| Yoคna a întrebat:

Nu imi merge poza la profil. dar cand pun o intrebare mi se vede. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dureaza o perioada pana se actualizeaza datele. Noi deja te vedem, iar in cateva ore-zile poza ta va aparea si pe profil. Trebuie sa ai putina rabdare. Asa e aici.
Succes! Numai bine!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu deja o vad.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna
Se vede dupa doua sau trei zile.Am patit si eu asa

| dorikut a răspuns:

Pentru a asigura o functionare optima a siteului, TPU foloseste un sistem de cache (paginile sunt regenerate la o anumita perioada de timp si nu la fiecare accesare a lor). Tot ce trebuie sa faci este sa astepti.winking