| me_3408 a întrebat:

De ce nu mai merge sa imi pun poza pe TPU? adica la profil nu se vede poza

4 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Acum se vede!happy
Dureaza ceva timp pana se vedewinking

daniela
| daniela a răspuns:

Probsbil o chrestie de moment, o fi blocat. Incerca mai tarziu

| juniper a răspuns:

Dureaza ceva timp pana se vede si eu mi-am schimbat poza alaltaieri seara pe la 10, nu am mai avut rabdare sa stau si sa numar cat dureaza, dar in urmatoarea zi a aparut, iar la raspunsuri si la intrebari a aparut imediat poza noua.

| Xcat:)^^ a răspuns:

Nu iti face griji.chiar acum am aceeasi problemabatting eyelashes. totul se va rezolva