| LordJohn a întrebat:

Nu imi merge sunetul la laptop. Mi s-au rupt ramele de la ecran si am dus laptopul la reparat, mi-am schimbat ramele si cand am deschis calc acasa am vazut ca nu merge sunetul. Ce sa fac?(apropo...sunetul mergea inainte sa il duc la reparat)

1 răspuns:
| zdrangoi a răspuns:

Verifica jos in dreapta (click pe simbolul difuzor) daca nu cumva volumul sunetului nu este inchis sau dat la minim.
daca ai cursorul volumului la maxim si nu se aude atunci ai un defect la placa de sunet sau la altceva.