| Systemup a întrebat:

Salut tpu.AM o problema.Din greseala am scapat laptopul meu de pe genunchi si a cazut pe o parte (unde sedeau castile bagate innauntru)locul cela unde bagi castile sa farmat(s-a rupt in 2 sau mai multe bucati innauntru si acum nu merge nici sunetul in casti nici sunetul fara casti.As vrea sa stiu cam cit ar costa de dres sau de reparat acasa.
Funda, vot bun!

1 răspuns:
| LiviuAlexoiu a răspuns:

Aproximativ 50 de lei daca nu trebuie sa schimbe ceva. Iar daca trebuie sa schimbe ceva va costa 3 milioane (maxim, aici nu stiu cat costa piesa respectiva). Sper ca am ajutat^^