| Slovcehov a întrebat:

Nu imi place de mine ca nu sunt descurcareata. Poate sa fie dizabilitate intelectuala daca nu ma descurc singura cu nimic?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Multi se recomanda a fi descurcareti pentru ca nu inteleg multe dar le place sa se afirme.
La ce nu te descurci tu, mai exact?

| Catrice a răspuns:

Da,mergi fuguta să-ți faci pensiehee hee

| Dismally a răspuns:

Nu, este doar lipsa de experienta.

| blackann a răspuns:

In ce situatii nu te descurci?

| nevermatch a răspuns:

Ce nu poti face mai exact?

| Cehoslovacia a răspuns:

Am cunoscut oameni care studiau la unele dintre cele mai grele facultati si de prestigiu de la noi si ori nu se descurcau singuri cu bani in buzunar ori erau dependenti de mamica, taticul, bunica etc.
e vorba ca n-ai fost pusa in situatia de a te descurca singura si acum ai dat nas in nas cu viata, e mai greu dar inveti tu sa faci fata problemelor.