| anOnimăăăă a întrebat:

Nu inteleg ce se intampla sad, de cateva zile am raspuns la multe intrebari aici pe TPU si am primit chiar si cateva funde dar nu mi se adauga nici un punct, a ramas acelasi punctaj... De ce nu mi se mai pun puncte? E ceva de moment? Vi s`a intamplat si voua? Dau funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu-ti fa griji. Acelasi lucru ni se intampla tuturor. Totul isi va reveni la normal imediat dupa ce se va termina revizia site-ului. Toate datele/punctele vor fi din nou la zi. Stai linistita. Numai bine! happy

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@anOnimăăăă, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! Numai bine!

| clauss a răspuns:

Nu stiam ca e in revizie saitul si eu ma gandeam ca e distanta prea mare intre mine si urmatorul loc si chiar ma intrebam ce se intampla