| justme2025 a întrebat:

Nu inteleg de ce, aici pe TPU, am incercat sa imi schimb poza de profil si nu merge. Imi poate spune cineva de ce?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se schimbă fie nu ai un pic de răbdare (schimbarea vine în mod normal între 1 și 3 minute) fie poza este prea mare ca dimensiune.
Te rog să verifici ambele variante.
În mod sigur una este cu probleme, rămâne să afli tu care este aceea.
Mult succes.
Pa, pa.

| IQOnly a răspuns:

Salutare.TPU mai are probleme.Deci trebuie sa iti incarci poza care vrei pe site-ul TPU si astepti poate chiar si 1 zi.Succeshappy

| justme2025 explică:

Mersi