| luminita75 a întrebat:

Cum fac sa-mi schimb poza de profil? Am incercat de multe ori si nu merge.

Răspuns Câştigător
| yoanna73 a răspuns:

Aceiasi problema si la mine

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intrii la "Editare profil" in meniul portocaliu din stanga.
In partea de jos-dreapta, sub formular dai cautare la selectare imagine. cauti poza dorita de pe calculatorul tau, selectezi si - OK.
Locatia pozei va aparea in fereastra mica.
Dai "salvare profil" nou si... gata!
Poza ta va aparea dupa un timp, ca si intrebarile si raspunsurile, cu intarziere...

| simpluEu. a răspuns:

Si eu am aceeasi prb... dar nu merge

| Sictirr a răspuns:

Dar unde este Editare Profil?

| luminita75 explică:

Multumesc pentru raspuns, dar asa fac mereu si nu merge. Credeam ca este alta metoda. Am reusit o singura data sa o schimb, dar acum nu mai merge.