| Adredemesconf a întrebat:

Voua ce va place mai mult emisiunea lui Mircea Badea sau Cronica Carcotasilor(ca tot se razboiescbig grin)?
Mie una imi place Mircea Badea putin mai mult pentru ca ma face sa rad mereuhee hee si pentru ca Cronica Carcotasilor isi face emisiune pe greselile altora...big grin

Răspuns Câştigător
| dragoslm a răspuns:

Adevarat. Mircea Badea sor-o!winking

4 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Mi-e imi place de Mircea Badea.
Cronica numai e asa de buna ca acum cativa ani-n-au haz... nu ma fac sa rad.

| gabriela a răspuns:

Mircea Badea. brrrrr, nu! Cronica rar, au devenit penibili!

| Anduciu a răspuns:

Badea foreverlove struck.

| Georgix a răspuns:

Ambele îmi plac. Dar dacă ar fi să aleg, aș zice Cronica Cârcotașilor... uneori subiectele din presă mă plictisesc. chatterbox