| Kqzu97 a întrebat:

Nu mai pot vedea ce scriu pe mess si nici ce mi se scrie mie. L-am reinstalat de 3 ori si tot nu mergecrying... Ce pot face?

4 răspunsuri:
| Happyness a răspuns:

Formateaza calculatoru

| Kqzu97 explică:

Windowsu` a fost instalat saptamana trecuta

| iauru a răspuns:

Reformatezi windowsu

| Basty_6325 a răspuns:

Pai... cauza ar fi vechimea Windows-ului, adica e instalat mai de mult si trebuie reinstalat. poate ca ai reinstalat tu de 3 ori mess-ul, dar daca windows-ul e instalat de mult timp, el pierde unele informatii pe parcurs, care ar fi de folos la unele procese cum ar fi folosirea mess-ului la scris si receptionat., deci reinstaleaza Windows-ul. Bafta.