| AlllexandraXD a întrebat:

Nu mai stiu ce sa mai fac! Vreau sa vad Wrestlemania 28 pe voyo.ro, mi-am facut abonament dar acum trebuie sa-mi incarc contul si imi trebuie 5 euro. Unde pot sa-mi incarc telefonul acum? Sau e vreun hack sau ceva de genul asta cu care sa vad Wrestlemania 28?
Thnx!

Răspuns Câştigător
| Just4Joker a răspuns:

Www.wrestling-network.net... Mai simplu, + ca e gratis, baby.

| AlllexandraXD explică (pentru Just4Joker):

E gratis? da-mi mai multe detalii, te rog.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca insisti postind la Dragoste si sex aceasta cerere.Pentru a evita asemenea situatii, sa ramii fara credit, cere periodic "cost control". Sau treci pe cel mai mic abonament (3, 5 euro)si nu vei mai avea asemenea neplaceri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai o cunostiinta care are abonament in reteaua ta si pe care o poti ruga sa te ajute? In ce retea esti?

| Dana211 a răspuns:

Roaga pe cineva care are abonament sa te incarce cu 5 euro si ii platesti dupa

| Alexandru_Draganica_1998 a răspuns:

Frate eu iti recomand sa te uiti joia viitoare ca da reluare +ca e gratis mai ales mai ai rabdare putina ca pana la urma nu faci scoala nu esti stresat happy