| Radu_Radu_1987_60k9 a întrebat:

Nu-mi mai merge facebookul.
Imi zice asa : Vă rugăm să parcurgeţi o verificare completă de securitate
Use a phone to verify your account
The phone number you use can only verify one account. Once you enter your number, you'll receive a code that you can enter on Facebook to verify your account.
Your phone number will be added to your Timeline. You'll be able to choose who you share it with. To learn more about how information on your Timeline is used, visit our (politica de confidenţialitate).
Enter a phone number
I need help.
Va rog ajutati-ma!
Ofer funda celui ce ma ajuta.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Si ce nu intelegi?
Folosiți un telefon pentru a verifica contul dvs.

Numărul de telefon utilizat poate să verifice numai un singur cont. După ce introduceți numărul dvs., veți primi un cod de pe care puteți intra pe Facebook pentru a verifica contul dumneavoastră.
Deci da click pe -> Enter a phone number ->scrie numarul de telefon + prefixul tarii (0040) exemplu 0040723784520 si asteapta sa primesti codul. Cu acel cod faci validarea contului tau de facebook.

1 răspuns:
| Cavani_Ionut_1995 a răspuns:

Vă rugăm să parcurgeţi o verificare completă de securitate
Te rugăm să alegi una dintre următoarele metode pentru a-ţi confirma identitatea:
Identifică fotografii ale prietenilor (limită orară depăşită)
Trimite
Am probleme cu acest pas