| anonim_4396 a întrebat:

Nu modificati continutul intrebarilor sau raspunsurilor ca ramaneti fara continut!
Asta trebuia s-o faca admin.

3 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Am vazut asta aseara. Cred c-o sa ma enervez si-o s-o zburd pe Raluca de pe site. Mai are timp sa reglementeze pana la meciul de diseara, ca de nu...

| costymaximus a răspuns:

Da trebuia sa instiinteze toti userii cu privire la niste lucruri care trebuie evitate pentru a posta corect atat intrebarile cit si raspunsurile, si logarile, etc., nu sa ne confruntam noi cu ele si sa intrebam in stanga si in dreapta de ce, cum si in ce fel!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vazut deja, mi-a sters tot ce am postat doar pentru ca am corectat o litera gresita laughing