| ceco a întrebat:

Nu pot sa aflu cine imi da vot amuzant la raspunsurile mele? ca parca cineva imi urmareste activitatea pe site si hop cum am dat un raspuns cum imi apare la punctaj ca amuzant...sau acelasi raspuns a fost votat de mai multi ca fiind amuzant?

3 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Acelasi raspuns poate fi votat de mai multe ori ca fiind amuzant, de catre diferite persoane. Nu poti vedea cine ti-a dat "amuzant", decat daca intrii pe profilul respectivului si vezi ce voturi a dat in ultimele 60 de zile(parca) si acolo iti apare numarul lor si cui au fost date.

| Ea12345 a răspuns:

Nu are ce sa te deranjeze cand esti votat. Voturile sunt date de userii TPU pentru a vedea parerea despre un anumit raspuns, asa ca poti vota sau nu ceea ce simti. Din pacate nu poti vedea cine te voteaza, dar tu continua sa dai raspunsuri folositoare, inteligente sau amuzante!happy

| ceco explică:

Multumesc