| punkbuster9988 a întrebat:

Nu pot trimite un mesaj unui user. Spune ca sunt junior si nu pot.Cum pot depasi aceasta faza de utilizator junior?(ce trebuie sa fac ca sa avansez?)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă utilizatorul la care vrei să-i trimţi mesajul are setat să primească mesaje de la toţi utilizatorii TPU, poţi să-i trimiţi mesaj(eu aşa ştiam), dacă nu, trebuie să ajungi Senior.

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

10 zile vechime şi minim 100 de răspunsuri.
Baftă!

| darrio2007 a răspuns:

Mai ai nevoie sa dai 88 de raspunsuri pentru a deveni senior.Intra la profilul tau si pozitioneaza mouse-ul (fara sa apesi)pe acea bara orizontala din dreapta pozei tale.

| Musique a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#26 (Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie.
Care sunt privilegiile unui senior?
Un utilizator senior poate raporta si vota postari, poate trimite mesaje private si are acces pe chat-ul TPU. )
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să ajungi utilizator Senior trebuie să 100 de răspunsuri date şi 10 zile vechime pe site.

| punkbuster9988 explică:

De fapt voiam sa aflu cum pot trimite mesaje.Trebuie sa fiu neaparat utilizator senior pentru a trimite mesaje?

| anonim_4396 a răspuns (pentru punkbuster9988):

Dacă utilizatorul la care vrei să-i trimţi mesajul are setat să primească mesaje de la toţi utilizatorii TPU, poţi să-i trimiţi mesaj(eu aşa ştiam), dacă nu, trebuie să ajungi Senior.