| SilentStriker a întrebat:

Nu pot vedea ce scriu pe yahoo messenger... Am instalat alta versiune si aceiasi problema sad Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| luvisluvbby a răspuns:

Http://www.forwindows.net/......u%C8%9Bia/ sper ca te-am ajutat :X :-*

1 răspuns:
| ginchan a răspuns:

Mi s-a mai intamplat si mie de cateva ori, dai sus cand esti online acolo unde sunt mesenger, contact, action, help si dai pe help si dupa aia pe report a problem to yahoo. Daca asta nu merge inseamna ca e de la altceva. Sper ca ti-am fost de ajutor tongue bye bye.