| kosmynutzu a întrebat:

Nu radeti de mine sunt nou la ce folosesc punctele si funda.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

O funda =100 de puncte!
cu cat ai mai multe puncte cu atat urci mai mult in clasamentul TPU!
.dar iti dau un sfat prietenesc.nu fa ca multi altii sa stai pe siteul asta numai pentru funde!
...raspunde ca sa ajuti, nu ca sa primesti funda!

2 răspunsuri:
| EmySweety a răspuns:

Punctele le poti oferii celor care ti-au raspuns la intrebare, ca semn de recunostiinta pentru faptul ca si-au facut timp sa iti raspunda.
Funda o oferi celui care, dupa parerea ta, te-a ajutat cel mai mult.
Sper ca te-am lamurit.

Răspuns utilizator avertizat