| IancuC99 a întrebat:

Sallut! Stiu ca o sa radeti de mine, dar ce este funda si pentru ce ajuta ea si punctele?!

Răspuns Câştigător
| Amy_9541 a răspuns:

Bine ai venit in comunitatea noastra!
Funda este de culoare oranj si pentru fiecare funda primesti 100 de puncte.
Cand vei hotori ca raspunsul este corect,te duci in dreapta utilizatorului respectiv
si dai click pe "Declară răspuns câştigător", iar apoi
click pe "OK".
Si, daca in decurs de 5 zile nu ai ales castigatorul, funda va fi data automat de catre robotelul TPU
utlizatorului care are 5 voturi(inteligent/folositor), iar daca nimeni
nu are atatea voturi vei putea da tu "multumirea"cui vrei!

Citeste: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente! Gasesti mai multe aici.
Baftaa!

1 răspuns:
| 3mY20002121 a răspuns:

Buna.nu radem de tine.site-ul aceta este pentru intrebarinu? Funda este ceva care primesti de la alt utilizator cand raspunzila intrebarea lui corect.si punctele sunt pentru rank.De ex:
Daca tu ai primit o funda automat ai priit si 100 de puncte.sau daca ai raspunspriml la o intrebare ai un anumit numar de puncte.si pe masura ce ai din ce in ce mai multe puncte restiin rank.ai intelesce am spus?big grinbig grin