| anonim_4396 a întrebat:

Nu stie cineva daca in Romania se vand tricouri cu conor mcgregor?

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Salutare, în magazine nu se afla din câte știu dar pe internet se află. Totuși ai putea face o comanda de pe un site. Sau să mergi la acele ateliere unde imprima pe tricouri diferite poze, mesaje...
Succes

| anonim_4396 explică (pentru FaraNumePls):

As lua de pe site-uri numa plata se face numa cu cardul si nu stiu cum se procedeaza

| FaraNumePls a răspuns (pentru anonim_4396):

Când trebuie să dați comanda va ca apărea cu ce vreți să plătiți si dați pe card si introduci ce vă cere ( parola...).
Succes