| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti, exista ceva psihologi online care pot vorbi cu tine si carora le poti cere sfaturi aici pe internet si poti socializa cu ei?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Toti sant cu plata doar daca stii pe cineva in carne si os care are licenta asa poti crede ca e psiholog.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da, există, sunt multe site-uri în domeniul cum e www.clopotel.ro, dar cel mai ok și mai privat este să scrii un email la http://www.telefonulcopilului.ro/contact sau să dai un telefon.

| AsdfghjkI32 a răspuns:

Eu cand nu am pe cine sa ma descarc vorbesc cu oricine, fie ca e vorba de siteuri gen facebook, twitter, omegle sau connected2me pana la TPU, smallworlds etc